Seslichat sesli chat

images

Seslichat’da yer alan tüm içerik; “görseller ve yazılı metinler” seslichat sesli chat’a

Kameralı sohbet sitelerinden biri olan sesli chat ve ilgili tüm alt alan adlarında faaliyet gösteren sitemiz,
Tüm üyelerimize sitemizde “İçerik sağlayacak” sıfatıyla faaliyet yürütmektedirler. Bu nedenle TCK 5651 sayılı yasa kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur.Site kurucusu yada site yönetimi mesul deyildir.
Görüntülü Sohbet ve Canlı Sohbet sitesi olan Seslichat; üyelerinin sağladığı hiç bir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.Şahsın kendisi sorumludur.

seslichat en iyi Google Exporuldan giriş yapılmaktadır.

Erkek ve bayan üyelerden oluşan bir kameralı sohbet, sesli chat, nenerede,canlı sohbet,sesliincitanem, sesliaygül ,sesli dünya, sesli duy, Vs sitesidir. Uzun yıllardır kesintisiz hizmet vermekteyiz ve binlerce üyemiz bulunmaktadır.
Siteye ücretsiz olarak üye olabilir genel odadaki bayan üyeleri kameralı olarak anlık görebilirsiniz. Bayan üyelerimizle görüntülü sohbet etmek için süre almanız gerekmez. Bayan üyelerle özel odalarda bire bir sohbet edebilir sizlerde kamera açıp kendinizi kameralı olarak karşınızdaki bayana gösterebilirsiniz.  Sohbet konusu bayanla sizin aranızda geçmektedir. Hiç bir kimse sohbete giremez ve sizi göremez Sesli chat sitemizde üyelerin daha fazla özel sayfada vakit geçirmesi için  ve hediye kampanyalarından yararlanabilirsiniz.Hediye kampanyalarımız sohbet sayfasında yetinizin yada görevinizin yükselmesi doya doya sohbet keyfini hiç bir bedel ödemeden kesitisiz yapa bilirsiniz  kameralı sohbet etmek için seslichat sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli ve kendinizi elit hissetirecek bir siteyiz. Yüzlerce bayan üye bulunmakta canınız sıkılmadan vakit geçire bileceğinize emin olabilirsiniz.  tecrübeli destek ekibimiz sorunları ve şikayetleri cevapsız bırakmadan kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar.

Üyelik konusundan bahsetmek gerekirse ücretsiz olarak sadece 30 saniyede üye olabileceğiniz. İstediğiniz zaman görevli ekibimize ulaşarak üyeliğinizi kapatabilirsiniz. Üyelik için istenen bilgiler Nick, şifre ve eposta kesinlikle isim ve benzeri gibi bilgilerinize ihtiyaç olmadan kolay şekilde üye olabilirsiniz. Mail adresinize yazarak nick belirledikten sonra üyelik işlemi tamamlanmış olacaktır.Üye olurken kendi adınızı veya kendi malinizi yazmanıza gerek yok

Süre almanıza gerek yok sohbet sayfamıza üyeliğinizi yaptıktan sonra anında sohbete başlaya bilirsiniz . Kredi kartı bazı sohbet sayfalarında kameralı sohbet yapmanız içim bir bayanla  kamerada cam açmanız için Kredi kartı istiyorlar buda sizin hesabınızda bedel almak demektir ama bizim sohbet sayfamızda hiç bir bedel yada ücret edemeden kesintisiz ve süresiz sohbet edebilirsiniz çıkmak yada kalmak sizin elinizde hiç bir bedel yok

Sitemiz de hediye kampanyalardan bahsetmek gerekirse kameralı sohbet sektöründe en fazla hediye görev adminlik dağıtan  siteyiz bu konuda iddialıyız. Aylık binlerce hediye görev dağıtmaktayız  hediyelerimizle üyelerimizin uygun sohbetler  sağlıyoruz. Aynı şekilde bayan üyelerin hoş vakit geçirmesini sağlamıyoruz. Erkek ve bayan üyelerimiz hediye kampanyalardan çok memnunlar sizlerde Hediye kampanyalardan yararlanmak için sitemizde bulunarak  belirli saatimiz yoktur 7/24  kampanyaları düzenleyerek aktif ve online kişilere yarışma eğlence gibi nedenlerden dolayı kampanyalarımızdan faydalana bilirsiniz Sizlerde bu tür kampanyalar dan yararlanmak ve daha fazla sohbet etmek için sesli chat sitemimizi ziyaret etmelisiniz. . Kameralı sohbet sektöründe iddialıyız. Daha uygun görev daha fazla sohbet için tek adres sesli chat!

Daha önce kameralı sohbet sitelerine girmediyseniz ve ilk defa seslichat gördüyseniz sitemiz hakkında kısa bir bilgi verelim üye olduğunuzda bayan üyeleri görebiliyorsunuz. bayanlarla birebir özel odalara sohbet ediyorsunuz. Türk gerçek bayanlarla kameralı olarak sohbet gerçekleştiriyorsunuz. Sitemizde anlık online bir çok bayan sohbet arkadaşı aramaktadır. Bunlarla kameralı olarak vakit geçirebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Canınız sıkıldığında, Vakit geçirmek istediğinizde Kameralı olarak sohbet edebileceğiniz bayan üyelerimizle görüntülü, canlı ve sesli olarak sohbet hizmeti veriyoruz. Kaliteli zaman geçirmek isteyenlerin tercihi…

Şimdilik anlatacaklarım  bu kadar Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. seslichat  ve kameralı sohbet hakkında bir çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Not : Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda sohbet sayfamızda site sahibi veya üst yetkilere müracat etmeniz yeterlidir?