esessesli eses sesli

esessesli eses sesli : Kapanmak üzere olan bu sohbet sayfası el değiştirerek yeniden gündeme oturmayı başardı demeki çaba yapılması gerekiyor.

Alan kişi Google çalışmalarını yaptırıyor ve bomboş olan site şimdi yeniden üyelerini topluyor bu durumu gören eski üyeleri de yeniden gelmeye başlıyorlar sohbet doyumsuz hal almaya başlamıştır . Esessesli eses sesli yeni kadrosuyla gelen üyelere görev verimi ve ilgi alakayla karşılıyorlar.

Sohbetleri eskisi gibi doyumsuz hala getiriyor süz misafirleri de bekleriz saygılarımla esessesli,eses sesli

seslikal sesli kal

images

Seslikal : sesli kal, Power-zeus, Şirinler, Gül güzeli, Asi güney,Dava ülke, Canlı müzik,Al yazmalım, Kasırga-ceydo, Türkülerimiz, Sohbet, Nostalija arab, Konyalı42, Akdeniz, Parıltı, muhabbet, Elfida, Tesadüf, Ömrüm, Kahkaha,Türkü seli, İzmirliler, Çatı katı, Mina , Birisi, İzdivaç, Oyun eğlence, Çiçek, Can özüm, Acil servis, Sevgi bahçesi, Kainat, Aygül, Yalnız kurt, Özel, Lale, 3 ü 1 arada, Vs özel odalarda kurulmuş olan sohbet sayfasının da 100 oda bulunmaktadır.

Ve odaların hepsi özel odadır gerçekten çok güzel bir çalışma yapmışlar ve hala çok güzel bir ortamı olmakta her odada hiç kimse yok dediğinizde bile 15 kişiden aşağı düşmüyor.

Bu zamanda sesli sohbetlerin düşüşte olduğu bir dönemde mükemmel bir potansiyel yakalamışlar. Başarılarını diliyorum